strona główna
Centrum Szkoleniowe Master Professional oferuje szkolenia w zakresie manicure, pielęgnacji dłoni oraz technik przedłużania, zdobienia i stylizacji paznokci (pakiety szkoleń) Master Professional kursy stylizacji paznokci Zdobienie paznokci Elena Lenda
MENU SERWISU
szkolenia
galeria 2
terminy kursów
kontakt
Forum
wizaż i stylizacja paznokci
zapraszamy do sklepu
konkurs
certyfikat
opinie
paznokcie
lokalizacja

WYSZUKIWARKA
   Szukane słowo:

NAPISZ DO NAS
   Podaj imie i nazwisko:

SZKOLENIA


SZKOLENIA

2016-02-22
Centrum Szkoleniowe Master Professional Kraków oferuje

Autorskie kursy zawodowe z zakresu: stylizacja paznokci, manicure, pedicure, paznokcie akrylowe, paznokcie żelowe, tipsy, art. zdobienie, pielęgnacja dłoni. Kursy z dziedziny wizażu.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach.

Małopolskie Centrum Szkoleniowe MASTER PROFESSIONAL - mieści się w zabytkowej kamienicy w Centrum miasta Krakowa. W niedalekiej odległości od Dworca PKP-PKS (5min) i Rynku Głównego (4min)Wawel (10min).

Wpisane jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy nr ew. 2.12/00111/2006

Specjalistyczna kadra nauczycielska posiada przygotowanie dydaktyczno-pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń. Swoją pracę wykonuje z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Naszymi gośćmi są osoby z całej Europy. Dzięki temu kursy i szkolenia Master Professional zyskały renomę w kraju oraz poza jego granicami.

Wysoki poziom nauczania umożliwia życiowy start i pozwala zdobyć kreatywny zawód.

Zajęcia przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze.

Program szkolenia składa się z części teoretycznej i praktycznej. Część praktyczna kładzie duży nacisk na ćwiczenia oparte na mistrzowskich technikach zabiegu stylizacji.

Priorytetem jest estetyka i naturalny wygląd przedłużanych paznokci - bez uszkodzeń naturalnej płytki . Jest to jedna z najważniejszych podstaw pracy.

Ćwiczenia prowadzone są pod ścisłym okiem doświadczonego trenera, eksperta w dziedzinie stylizacji, co pozwala od początku wykształcić profesjonalne nawyki przyszłych stylistek.

Stylistki MASTER PROFESSIONAL - to bardzo dobrze przygotowane absolwentki, które uruchamiają własne gabinety, podejmują pracę zawodową w "Salonach Urody". Jednocześnie wiele z nich uzyskało tytuł Instruktorski w renomowanych firmach

Wysokie standardy i jakość zadań szkoleniowych zdobyło zaufanie i uznanie Urzędów Pracy, które powierzają przygotowanie osób bezrobotnych do tego zawodu. Pozwoliły również na wieloletnią współpracę z uczelniami publicznymi i niepublicznymi.

Poświadczeniem ukończenia kursu stylizacji paznokci jest prestiżowy, imienny, CERTYFIKAT (j. polski i dodatkowo w j. angielskim). Dokumenty te umożliwiają podjęcie pracy zawodowej na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Dodatkowo:

  • Zapewniamy bezpłatne, dalsze konsultacje.
  • Utrzymujemy kontakt i służymy doradztwem poprzez Forum Master Professional ( www.masternail.fora.pl )
  • Prowadzimy sprzedaż wysyłkową naszych produktów.
  • Udostępniamy Absolwentom miejsce na własną wizytówkę internetową jaką jest Galeria prac -stylizacja paznokci- co stanowi naszą pomoc w dalszym promowaniu.
  • obejmujemy patronatem "Salony Urody" na terenie całej Polski, poświadczając w ten sposób ich profesjonalne usługi.Oferujemy również zakup odpowiednich produktów (starter) oraz służymy pomocą w ich wyborze.


powrót ...    drukuj
 

© Małopolskie Centrum Szkoleniowe Master Professional. Wszelkie prawa zastrzeżone
Centrum Szkoleniowe Master Professional Kraków oferuje:
kursy stylizacji paznokci, manicure, paznokcie akrylowe, paznokcie żelowe, tipsy, art. zdobienie paznokci, pielęgnacja dłoni, szkolenia Nail-Art, pakiety szkoleń, makijaż i wizaż
Projekty graficzne, realizacja strony www i hosting: Art4net s.c.